تیم متخصصین خوش سازان با استفاده از تجربیات گسترده،نیروی انسانی حرفه ای و تحصیل کرده همراه با مشارکت همکاران بین المللی اقدام به طراحی و پیاده سازی کامل پروژه ها می نماید.

ویژگی منحصر به فرد شرکت خوش سازان توان طراحی بالا و دید اجرایی و درنظرگرفتن اقتصاد مهندسی در طرح می باشد. خوش سازان از مصالح روز دنیا و تکنولوژی های تک در بسیاری از پروژه های در دست اجرای خود استفاده می کند.

کلیه خدمات تخصصی خوش سازان
بازسازی

بازسازی ساختمان های اداری و تجاری
بازسازی ساختمان اداری از آنجایی مهم واقع می شود که افراد زمان زیادی از وقت روزانه ی خود را در این مکان می گذرانند و از طرفی دیگر در جذب افراد و مشتریانی که به این مکان مراجعه می کنند تاثیر فراوانی دارد.
بازسازی ساختمان از نظر سطح تغییرات به دو دسته کلی و جزیی تقسیم بندی می شود.در نوسازی ساختمان بصورت کامل ساختار کلی ساختمان تغییر میکند.
ادامه مطلب..

طراحی و دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی
بسیاری از افراد گمان می کنند که وقتی صحبت از ایده های مدرن در طراحی داخلی می شود، منظور ویژگی های معماری منزل است و حرفی از دکوراسیون داخلی منزل به میان آورده نمی شود. در حالی که این ایده ها، تمام محیط و زوایای محیط داخلی منزل را نیز در نظر می گیرد.
ادامه مطلب..

هوشمند سازی

هوشمند سازی اماکن اداری و مسکونی
سیستم هوشمند ساختمان، آسایش و رفاه را برای ساکنین خود به ارمغان می آورد لذا میتوان امیدوار بود که در زندگی پرمشغله و مدرن امروزی، راه حلی مناسب جهت ایجاد راحتی بیشتر و سرعت بخشیدن به امور روزانه باشد.
تا افراد وقت بیشتری برای تمرکز بر روی مسایل اصلی تر داشته باشند.
ادامه مطلب..

طراحی و نوسازی ویلا
بازسازی ویلا و یا بازسازی خانه قدیمی موضوعی است که اکثر افراد با آن مواجه خواهند شد و جز ملزومات بوده که بسیاری از افراد ناگزیر به انجام آن خواهند بود. زیرا گاهی هزینه جابجایی و تعویض خانه یا ویلا بسیار بالاتر بوده و یا امکان این تغییر وجود ندارد. در این شرایط افراد تصمیم میگیرند که همان ملک قدیمی خود را بازسازی کنند. بعد از گرفتن تصمیم برای بازسازی ملک مورد نظر باید نکاتی را مد نظر داشت که اولا بودجه ما برای این کار چقدر است؟ بعد از تعیین بودجه به یک کارشناس مشاور نیاز دارید که با توجه به بودجه شما بهترین طرح و متریال را پیشنهاد کند بعد از اینکه طرح و متریال پذیرفته شد می توانید شروع به کار کنید.
ادامه مطلب..

مشارکت در ساخت و ساز

مشارکت در ساخت و ساز
اولین و شاید یکی از مهم‌ترین فواید مشارکت در ساخت این است که منجر به بازسازی بافت فرسوده‌ شهرها می‌شود. خانه‌های کلنگی معمولا عمری بالای ۲۵ سال دارند؛ این در حالی است که ۲۵ سال پیش قوانین ساخت ساختمان به اندازه‌ امروز مدون نبوده و از طرفی نظارت چندانی هم بر اجرای دقیق آن‌ها وجود نداشته است.ساختمان‌های کلنگی معمولا وجهه‌ زیبایی ندارند. این موضوع دو اثر منفی دارد: اولا باعث زشت شدن نمای شهر می‌شود و ثانیا روی اعتماد به نفس ساکنین خانه تاثیر می‌گذارد. بازسازی ساختمان با کمک مشارکت در ساخت می‌تواند هم چهره‌ شهر را زیبا کند …
ادامه مطلب..

بازسازی ساختمان های مسکونی

بازسازی ساختمان های مسکونی
خانه یا محل کار شما مهمترین نیاز شما را برای زندگی آسوده و بهتر برطرف میکند همواره شما در تعامل و تحت تاثیر محل زندگی خود می باشید با تغییرات هرچقدر جزئی میتوانید سطح رضایت خود را از محل زندگیتان بسته به هر نوع کاربری چه فضای مسکونی و چه کار افزایش دهید، دکوراسیون محلی که شما زندگی شما باید طبق نیاز ها و سلایق شما و استاندارد های روز دنیا طراحی و اجرا شود گروه طراحان خوش سازان با داشتن کادر مجرب در طراحی ،اجرا ،فروش مصالح میتواند تا شمارا با هر سلیقه و بودجه ای که دارید مطابق با استاندارد های بین المللی یاری رساند.
ادامه مطلب..

ارائه راه حل های سازنده برای هر پروژه ساختمانی