COVID-19 یا همان کرونا چند ماه است که مهمان ما شده و تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ و سبک زندگی افراد جامعه را دستخوش تغییرات اساسی کرده تا ما به نظافت و بهداشت خود و محیطی که در آن زندگی یا کار می کنیم، اهمیت بیشتری بدهیم.

اما حال شرکت خوش سازان در خصوص انجام امور ساختمانی همچون بازسازی و رنگ آمیزی و … چه اقدامی برای رفاه و اطمینان خاطر مشتریان خود فراهم می کند؟   با ما همراه باشید تا باهم به این سوال جواب دهیم؛

پوشش های آنتی باکتریال

رنگ نانو آنتی باکتریال از مهمترین موانع انتشار و انتقال بیماری‌ها در اماکن سطوح دیوار و سقف های ساختمان می باشد. رنگ نانو آنتی باکتریال با استفاده از تکنولوژی نانو با ایجاد سطوح پاک و عاری از آلودگی به صورت دائمی از رشد انواع و اقسام باکتری‌ها از جمله باکتری های بسیار مقاوم aureus S.و S. faecalis و P. aeroginosa و E. coli از رشد و گسترش و انتقال بیماری‌ها تا حد زیادی جلوگیری نموده و کمک شایانی به بهداشت و سلامت فردی و عمومی می نماید.

رعایت تمام نکات ایمنی و بهداشتی توسط تیم اجرای

تیم اجرایی برای کارهایی از قبیل بازسازی، دکوراسیون داخلی، اجرای کابیت کاری و سایر اموری که این امکان هست که در محل کار افرادی در متزل یا محل کار وجود داشته باشند. تمام مسائل بهداشتی و ایمنی را رعایت نموده تا هیچ خطری تحت انواع انتقال ویروس های مختلف مانند کرونا ساکنین را تهدید نکند. تمام وسایل اجرایی قبل از انتقال به محل کار و قبل از شروغ به کار استریل شده تا رضایت خاطر مشتری فراهم گردد.

انبارداری

تیم خوش سازان با همکاری با برترین تامین کنندگان ابزارویراق و رنگ ورزین، و با اطمینان از انبارداری منظم و بهداشتی ایشان مفتخر است که بهترین بازخورد را از مشتریان خویش تا به امروز گرفته است.

کلام آخر

در پایان تیم خوش سازان این تضمین را به مشتری های خویش میدهد؛ که تا اتمام کامل بحران کرونا در کشور، هیچگونه تخطی در خصوص عمل به پروتکل بهداشتی جلوگیری از انتشار ویروس کرونا نخواهد داشت و انجام تمام امور ساختمانی بصورت کاملا بهداشتی، با نهایت دقت و بازرسی های مداوم بازرسان مجموعه اجرا خواهد شد.

سلامت شما دغدغه ی ماست