دانش، تخصص، همکاران حرفه ای و رضایت مندی مشتریان
ما غیر ممکن ها را ممکن می سازیم!

درباره ی ما

شرکت ساختمانی خوش سازان فرتاک ( خوش سازان) با هدف طراحی و اجرای پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی به صورت مدرن با بروزترین متد و مصالح ، هماهنگ با معماری بومی ایران و توجه هرچه بیشتر به معماری ایرانی و المان های روح نواز و آرامبخش آن ، با شراکت تعدادی از مهندسان و طراحان باتجربه و خلاق در تهران به ثبت رسید.
کلیه کارکنان ، مهندسان ، طراحان و همکاران این شرکت در زمینه کاری خود تبحر ، تخصص ، تجربه و تعهد لازم و کافی را دارا می باشند و این شرکت در زمینه جذب پرسنل و همکاران خود سعی را بربهره گیری از متخصص ترین و متعهد ترین افراد جامعه گذاشته است . باشد که درراه رسیدن به هدف خود که ارتقای سطح معماری کشورمان ، بازگشت به فرهنگ غنی معماری ایرانی ، شناسندن آن به نسل امروزی کشور و مطرح ساختن این معماری خانواده محور و آرام بخش در سطح جهانی است ، مارا یاری نمایند. هیئت مدیره این شرکت اعتقاد کامل دارند که معماری ایرانی به علت دارا بودن المان آرامش بخش و خانواده محور خود و همچنین بعلت جریان داشتن روح زندگی در تار و پود آن ، می تواند به عنوان یکی از بهترین و برترین سبک های معماری و زندگی برای ذهن ناآرام بشر سرگشته و گمشده امروزی مورد استفاده قرار گرفته و آرامش و روح زندگی را به فضای زندگی او برگرداند . امید است شرکت ساختمانی خوش سازان فرتاک ( خوش سازان) بتواند در به ثمر رسیدن این مهم ، مثمر ثمر واقع گردد.

ارائه راه حل های کاملا تخصصی در امور ساخت و ساز ویژه مشتریان

در بخش خدمات مهندسی از ابتدا تا انتهای پروژه، خوش سازان با خدمات مهندسی شامل طراحی، مشاوره و مدیریت پروژه و به صورت کاملاَ تخصصی در مباحث معماری، سازه، تأسیسات الکتریکی و مکانیکی درکنار کارفرمایان محترم قرار می گیرد. این گروه با حفظ ارزشها و بینش های ایرانی و رویکرد پاسخ دهی به تمامی نیازهای حال و آینده و مدرنیته خواهی جامعه ایرانی و ضرورت توجه به انرژی های نو و قابل تجدید، همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان ها، خدمات متفاوت و نوینی را با توجه به پژوهش و تحقیقات زیادی که در این راه انجام شده در این بخش ارائه می دهد.

ماموریت ها

فعالیت در صنعت ساخت و ساز و استفاده از فرصتهای سرمایه‌گذاری در صنعت مذکور و سایر صنایع
ایجاد ارزش افزوده اقتصادی در بخش مشارکت در ساخت و ساز همراه با مدیریت ریسک
ارائه خدمات به شرکت‌های ساختمانی به صورت پیمانکاری و یا مشارکتی
سرمایه گذاری و مشارکت با سازمان ها و نهادهای واجد شرایط به منظور کاهش ریسک، تأمین مالی پروژه و امکان انتقال تکنولوژی و تجربیات
استفاده از مصالح مورد نیاز با توجه به استانداردهای داخلی و خارجی
حفظ اصل سرمایه و ارتقای آن شفافیت اطلاعاتی در کلیه سطوح شرکت
جلب رضایت مشتریان حفظ صیانت و ارزش‌های شرکت افزایش بهره وری نیروی انسانی و ارتقاء توانمندی آنها

چشم انداز ها

ما برآنیم تا با تلاشی برنامه ریزی شده، به عنوان خوشنام ترین گروه توسعه مهندسی ساختمان کشور، از طریق ایجاد انواع ساختمان های با کیفیت غیرقابل رقابت و فراتر از انتظار، اعتماد و رضایت مشتریانمان را حاصل کنیم و در مقام یکی از ده شرکت توسعه مهندسی برتر ایران ایفای نقش نماییم.
همچنین ایجاد ساختار مناسب جهت ساخت صنعتی سازه ها و بومی سازی تکنولوژی های نوین ساختمانی، با هدف ساخت و سازهای مقاوم در برابر زلزله، کاهش هزینه های ساخت، اجرای پروژه ها در کمترین زمان ممکن، حفظ و ارتقاء ایمنی و سلامت محیط کار، ورود به بازار فنی و مهندسی منطقه و ایجاد همکاری در پروژه های مسکن دولتی و خصوصی از دیگر چشم اندازهای شرکت ساختمانی خوش سازان فرتاک ( خوش سازان) می باشد.

تیم حرفه ای شرکت خوش سازان

گروه تخصصی خوش سازان با تکیه بر سال ها دانش فنی، تجربه و تخصص خود در زمینه دکوراسیون داخلی، معماری و اجرای پروژه های متنوع با کادری متخصص اعم از کارشناسان معماری (با مدارک عالیه تحصیلی تا مقطع دکتری و مدرسین دانشگاه)، عمران و سازه، گرافیک، مجریان حرفه ای و … امروزه موفق به بنیان نهادن نوع متفاوتی از خدمات هنری، طراحی و اجرا در زمینه های مختلف در ایران گردیده است.
تیم خوش سازان