گروه متخصصین خوشسازان

گروه تخصصی خوشسازان با تکیه بر سال ها دانش فنی، تجربه و تخصص خود در زمینه دکوراسیون داخلی، معماری و اجرای پروژه های متنوع با کادری متخصص اعم از کارشناسان معماری ( با مدارک عالیه تحصیلی تا مقطع دکتری و مدرسین دانشگاه ) ، عمران و سازه، گرافیک، مجریان حرفه ای و … امروزه موفق به بنیان نهادن نوع متفاوتی از خدمات هنری، طراحی و اجرا در زمینه های مختلف در ایران گردیده است.
انسان امروزی با استفاده از فناوری های نوین در جهت ارتقاع سطح کیفی، کاهش هزینه ها و طولانی شدن عمر مفید کالاها در حرکت می باشد. همه این اهداف بیشتر در زمره معماری پایدار و سبز که معماری روز دنیا نیز است، با کمترین آسیب به طبیعت و به حداقل رسانیدن مصرف انرژی های فسیلی و طراحی بر مبنای زیرو انرژی قرار می گیرد. ما نیز برای همگامی با این تکامل بر آن شدیم تا با استفاده از تجربیات و بهره گیری از برترین محصولات و متریال بهترین پاسخ ها را برای مشتریان و کارفرمایان محترم ارائه نماییم.
استراتژی این گروه بر پایه ابداع و نوآوری، حمایت از ایده های نوین مهندسین مشاور و طراحان متخصص، اجرا بر مبنای بالاترین کیفیت و مطابق با دقیق ترین جزئیات، سرمایه گذاری های پیوسته و عرضه جدیدترین محصولات دکوراسیون داخلی برای پاسخ گویی به نیاز افرادی است که به محیط زندگی و کار خود اهمیت می دهند. در این میان مهم ترین امر برای طراحی، شناخت سلیقه و نیازهای افراد و طراحی بر اساس این امور با توجه به اصول اولیه آنها و همچنین بکار گرفتن مبانی روانشناسی برای بالاترین و بهترین طرح متناسب افراد و کاربری ها می باشد.

علی رحیمی

کارشناس دفترفنی

کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی، مسلط به نرم افزارهای AutoCad و ICDL ، دارای 10 سال سابقه درخشان در ضمینه های عمرانی در سراسر ایران است.

abbas

عباس نجفی زرافشان

مشاور مدیر عامل

دانش آموخته رشته هنر از ایران و کشور انگلستان با بیش از ۲۵ سال تجربه در حوزه فرهنگ و مالتی مدیا ، ایشان در کشور انگلستان به عنوان مشاور در حوزه فروشگاه های اینترنتی و آنلاین برای شرکت های متعددی را در سوابق کاری خود دارد.

aaa

امیراسلان نجفی

مدیر عامل

با بیش از ۲۷ سال تجربه در امور ساختمانی از نظارت تا اجرا- ناظر فنی پروژه های ساختمانی و دانش آموخته ی طراحی و معماری در تهران می باشد.

خانم آرزو بکتر

گرافیست

کارشناسی رشته گرافیک در تهران ، خلاق و با روحیه کار تیمی، دارای 10 سال سابقه کار در زمینه های طراحی و گرافیک، مسلط به نرم افزارهای گرافیکی از قبیل: فتوشاپ، کورل، ایلوستریتور و… است؛ که مارا در این مجموعه یاری می کند.

مهرداد نجفی

کارشناس معماری

فارغ التحصیل رشته معماری ، مسلط به نرم افزارهای معماری از قبیل : Autocad  3DMax و  Revit

دارای 3 سال سابقه کار

 

خانم مرضیه قادری

حسابدار

فارغ التحصیل رشته حسابداری بازرگانی در تهران، کوشا، نکته سنج و دقیق، مسلط به نرم افزارهای حسابداری از قبیل: هلو، ترازنگار و… است که در این مجموعه با ما همکاری میکند.

خانم الناز اصغرزاده

مدیر اداری

دانش آموخته رشته مهندسی زمین در تهران، با فن بیان بالا، روابط اجتماعی قوی و حس مسئولیت فراوان مارا در بخش اداری شرکت یاری میکنند.

تقدیرنامه ها

اخذ لوح های تقدیر از سوی مشتریان بواسطه رضایتمندی از خدمات و توانایی های این شرکت، موجب دلگرمی و افزایش مسئولیت تمامی همکاران در قبال ایشان شده است.